Stelągowski radzi.

Dekorowanie domu i mieszkania

Dekorujemy nasz dom

Dekorujemy nasz dom

Dekorowanie wnętrz to teraz niezwykle popularny temat. W chwili obecnej już dużo Polaków obserwuje światowe kierunki w designie oraz przemyśle meblarskim. Wydaje się bardzo dużo branżowych magazynów, które mają rzesze oddanych czytelników. Produkuje się także programy telewizyjne na o dekoratorstwie, które osiągają rekordową oglądalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze wnętrze ma ogromny wpływ na każdy odcinek naszej aktywności. Wnętrza, gdzie spędzamy czas, muszą być w odpowiedni sposób urządzone.
Jak sprawić, aby Twój salon był naprawdę zachwycający? –  sprawdź fototapety na ścianę

Jak sprawić, aby Twój salon był naprawdę zachwycający? – sprawdź fototapety na ścianę

Nie da się zaprzeczyć, że pomysłów na zaaranżowanie mieszkania są właściwie miliony. Prędzej czy później właściwie każdy z pewnością odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie – coś, co spowoduje, że będzie czuł się w swoim mieszkaniu naprawdę jak w domu. Oczywiście trzeba pamiętać, że stylów wykończenia mieszkania jest naprawdę sporo, ale nie każdy musi się nam podobać – każdy bowiem ma nieco inny gust oraz przyzwyczajenia. Twój sąsiad może być zachwycony aranżacją swojego mieszkania, które natomiast Tobie może się kompletnie nie podobać – jest to po prostu normalne i nie warto się tym przejmować.
W jaki sposób odmienić mieszkanie na wiosnę?

W jaki sposób odmienić mieszkanie na wiosnę?

Aby odmienić dom na wiosnę, nie trzeba wcale robić kosztownego, kapitalnego remontu. Wystarczy sięgnąć po parę finezyjnych dodatków, by błyskawicznie wprowadzić efektowne zmiany. Specjaliści uważają, iż nawet małe roszady w dekoracjach znacznie wpływają na nasze samopoczucie. Czasem wystarczy poprzesuwać parę mebli, wymienić na lżejsze zasłony, wyeksponować ciekawy obraz na nijakiej ścianie.
Chcesz zachować porządek w własnym domu? Kup kosze na gazety oraz inne drobiazgi

Chcesz zachować porządek w własnym domu? Kup kosze na gazety oraz inne drobiazgi

Porządek w mieszkaniu bywa bardzo istotną kwestią, ponieważ nie tylko stwarza warunki, by lepiej czuć się w zajmowanych pomieszczeniach, ale także lepiej gospodarować zgromadzonymi przedmiotami i szybciej wyszukać to, co akurat okazuje się nam przydatne. Jeżeli nie ma się skłonności do ciągłego porządkowania własnych rzeczy, należy ekwipować się w przydatne gadżety, które pozwolą utrzymać ład wśród posiadanych rzeczy.
Wystrój salonu w angielskim stylu

Wystrój salonu w angielskim stylu

Styl angielski to elegancja i dostojność wymieszane z oryginalnością oraz dobrym smakiem. Charakterystyczny angielski styl we współczesnej wersji oznacza dostojność połączoną z oryginalnymi dekoracjami. Świetnie nadaje się do domów przestrzennych, przede wszystkim salonów. Żeby stworzyć salon w angielskim stylu, koniecznie należy pomyśleć o paru bardzo istotnych elementach wyposażenia wnętrza.
W jaki sposób polepszyć atrakcyjność przestrzeni w firmie?

W jaki sposób polepszyć atrakcyjność przestrzeni w firmie?

Nie da się zanegować zjawiska, że na co dzień spora część z nas przemieszcza się w różnych przestrzeniach firmowych. Mowa w tej sytuacji w podobny sposób o hotelach, ale i biurach czy też restauracjach. Spędzanie w nich naszego czasu jest zatem czymś kompletnie normalnym. Niemniej natomiast okazuje się, że dużo tego typu budynków jest stosunkowo źle urządzonych. Walory wizualne, jakie nie zostały dopieszczone pod każdym względem mogą powodować nieprzyjemny wpływ na nasze samopoczucie.
Właściwe oświetlenie w pomieszczeniach. W jaki sposób dobrać najlepsze światło do mieszkania?

Właściwe oświetlenie w pomieszczeniach. W jaki sposób dobrać najlepsze światło do mieszkania?

Właściwe oświetlenie pomieszczeń to jeden z kluczowych czynników gwarantujących niezłe zdrowie. Czy to w pracy, czy w mieszkaniu – oświetlenie musi być prawidłowe, żeby mieszkańcy albo pracownicy mogli dobrze funkcjonować i cieszyć się wygodą. Do tych czynników funkcjonalnych koniecznie trzeba zauważyć również rolę ozdobną – oświetlenie wspaniale może rozgrzewać wnętrza, a piękne lampy biurowe lub ozdobny żyrandol mogą być ozdobą całego wnętrza.
Strona 1 z 71234567