Stelągowski radzi.

meble

Stylowe wyposażenie decydują o charakterze twojego domu – jak dobrze kupować meble do nowego mieszkania

Stylowe wyposażenie decydują o charakterze twojego domu – jak dobrze kupować meble do nowego mieszkania

Właśnie nabyłeś albo wybudowałeś nowy dom dla swoich bliskich. Jeżeli nie ma jeszcze mebli, czas zdecydować się na jak najładniejsze wyposażenie. Chyba najciężej jest wybrać meble łazienkowe. Elegancka umywalka, nowoczesne szafki łazienkowe, awangardowy sedes, niekonwencjonalne oświetlenie – w jaki sposób zdecydować się na meble łazienkowe, aby działały przez wiele lat?
Wystrój salonu w angielskim stylu

Wystrój salonu w angielskim stylu

Styl angielski to elegancja i dostojność wymieszane z oryginalnością oraz dobrym gustem. Charakterystyczny angielski styl we współczesnej wersji oznacza dostojność przełamaną unikalnymi dekoracjami. Świetnie nadaje się do domów przestrzennych, w głównej mierze salonów. Aby zaaranżować salon w angielskim stylu, koniecznie trzeba pomyśleć o paru bardzo istotnych elementach wyposażenia wnętrza.
Selekcjonujemy szafkę nocną do sypialni – czym dobrze jest się kierować?

Selekcjonujemy szafkę nocną do sypialni – czym dobrze jest się kierować?

O ile stoisz przed dylematem doboru sprzętów , którymi są szafki nocne do sypialni, powinieneś pamiętać o kilku kryteriach. Jest to właśnie wybitnie ważka część pełni miejsca, musi ona się komponować z całością i harmonicznie układać. Sporo ludzi jednak o tym nie pamięta, dlatego też burzą powierzchnię niedopasowanym i nieużytecznym meblem.
Modne sposoby na oryginalną ścianę

Modne sposoby na oryginalną ścianę

Ściany są na pewno jednym z najistotniejszych elementów dekoracyjnych każdego lokalu. Warto mieć to na względzie i planując rodzaj dekoracji zastanowić się również nad ciekawymi rozwiązaniami dla ścian. Rzecz jasna, kiedy ktoś jest fanem klasyki może pozwolić sobie na pomalowanie ścian na określony kolor. Współcześnie jednakże modne są też inne rozwiązania, jak chociażby tapety/fototapety o różnych wzorach, bądź kamienie dekoracyjne.
Jak przekonać menedżera restauracji, że design nie jest być nudny, a niesztampowo urządzone wnętrze na pewno przyciągnie gości

Jak przekonać menedżera restauracji, że design nie jest być nudny, a niesztampowo urządzone wnętrze na pewno przyciągnie gości

Teoretycznie każda kawiarnia w sercu ogromnego albo mniejszego miasta powinna rewelacyjnie funkcjonować i przynosić zarządcom spore pieniądze. Gdyby jednak powyższe stwierdzenie zawsze było prawdziwe, to niektórzy właściciele restauracji nie dość, że nie poszliby z torbami, to wręcz przeciwnie, zarobiliby fortunę. Rynek rządzi się własnymi prawami, a to konsumenci decydują, w których knajpach chcą jadać obiadokolacje.
Dekorujemy nasz dom

Dekorujemy nasz dom

Dekorowanie wnętrz to dzisiaj niezwykle popularny temat. W chwili obecnej już mnóstwo rodaków śledzi światowe kierunki w projektowaniu i rzemiośle meblarskim. Wydaje się mnóstwo interesujących czasopism, które mają swoich wiernych czytelników. Produkuje się również cykle telewizyjne na o dekoratorstwie, które osiągają olbrzymią oglądalność. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasze otoczenie może mieć wielki wpływ na dowolny obszar naszego życia. Wnętrza, gdzie spędzamy czas, muszą być w odpowiedni sposób urządzone.
Bardzo lubiane okazują się meble rattanowe

Bardzo lubiane okazują się meble rattanowe

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie dostrzegałaby różnorakiego rodzaju stolików, koszyczków na drewno kominkowe czy sof wykonanych z palm, które wygięte są w różnorakie strony oraz które jednocześnie są połączone ze sobą w fajny sposób. Takie palmy nazywa się rattanami i mają szansę one uzyskać długość nawet ponad dwóch metrów, więc z jednej palmy jest możliwość czasami wyprodukować nieduży stolik, lub koszyk.
Elementy wykończeniowe w domu, czyli jak nie stracić cierpliwości o krok od zakończenia budowy – zobacz więcej

Elementy wykończeniowe w domu, czyli jak nie stracić cierpliwości o krok od zakończenia budowy – zobacz więcej

Ta część budowy domu, którą jednym słowem nazywa się wykończeniówką, zwykle nie należy do najprostszych. Zdarza się, iż z tego powodu rodzą się spięcia na linii mąż – żona, bo obie strony, sfrustrowane długotrwałymi pracami, nie mają siły na część wykończeniową, zbierają się do tego bez chęci lub najzwyczajniej w świecie nie mają pomysłu na urządzenie mieszkania. Tu często podejmują decyzję, żeby wynająć architekta, który fachowo wybada nasze potrzeby i doprowadzi do momentu, kiedy wszystko będzie dopieszczone i ładnie wykończone.
Upiększanie pokoi w  Twoim mieszkaniu

Upiększanie pokoi w Twoim mieszkaniu

Zbudowanie własnego domu to naprawdę ogromne szczęście dla wielu rodzin, które nierzadko wyczekują na to długi czas. Jednakże samo zakupienie tego domu to wciąż nie koniec dość żmudnej pracy. Pozostaje bowiem sprawa wykończenia jego wnętrz, dobór odpowiednich mebli czy dekoracji. Mimo, że zdaje się to być dość banalne w porównanie choćby z budowaniem domu, to jednak też może nam sprawić dużo kłopotów. Szczególnie jeżeli muszą się tym zajmować osoby, które zupełnie się na tym nie znają i nie mają zapału do tego rodzaju zadań aranżacyjnych.
Możliwości wyboru przydatnych mebli

Możliwości wyboru przydatnych mebli

Wśród ofert profesjonalnych firm znajduje się wiele wyposażenia, które podobają się zamawiającym najbardziej. Wyjątkowe oferty trafiają do szerokiego grona odbiorców, a dzieje się tak dzięki zaangażowaniu specjalistów. Nieustanne dokładanie unowocześnionych możliwości i projektowanie jeszcze bardziej funkcjonalnych mebli jest dobrze dostrzegalne w nowym katalogu. Wskazane jest zwrócić uwagę na to, jak może zostać dopasowana szafka na buty. Ogromny wybór w katalogu zapewnia znalezienie tej w pełni właściwej.
Strona 1 z 212