Stelągowski radzi.

Tworzymy niewielką łazienkę, przydatne porady.

Aranżując, czy remontując łazienkę niewątpliwie zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz wybrać, aby wyglądała jak spełnienie twoich marzeń. Intensywne, jasne, lub wzorzyste? Każdy, kto poszukiwał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru odcieni, wzorników oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się wszystko i jednocześnie nic.

dodatkowe informacje na polecanej stronie

Autor: Graham Hill
Źródło: http://www.flickr.com

Ściany oraz podłogę możemy potraktować jak drugi plan – neutralne, ściszone, dopasowane do tego, co staramy się wyeksponować. Sama łazienka może być porywająca dzięki wykończeniu, nawet gdy jej wyposażenie jest standardowe. Najważniejsze jest to, że jeśli myślisz jakie płytki do łazienkipowinno się kupić, skupiaj się na całkowitym wnętrzu. W takim razie zacznij od decyzji całkowitych.

Ten artykuł jest bardzo ciekawy, jednak bez wahania zobacz także ten opublikowany (http://www.maragency.pl/kategoria/sita-obrotowe/sito-bebnowe-grr/74) w innym serwisie wpis – on również jest warty uwagi.

Jakie wyposażenie łazienki? W małej łazience natrysk lokujemy w rogu przestrzeni, a jeśli łazienka jest zawężona albo ma wnękę – między dwiema ścianami. Natrysk z kratką odpływową w posadzce. Plan minimum to wolne miejsce o wymiarach 70 x 70 cm, pryszniczawieszony na ścianie a także kratka odpływowa w podłodze z stosownym spadkiem. Kabina prysznicowa bez brodzika to wspaniałe i nowoczesne rozwiązanie dla niewielkiej łazienki . Przestrzeń którą zajmowałby brodzik optycznie zwiększysz samymi płytkami w nowoczesnym wzorze.

Jeśli masz ochotę uzyskać inne materiały na prezentowany temat, to zobacz proponowane www (http://klimanet.pl/), które mają również informacje na to zagadnienie – kliknij zatem tutaj.

Zaoszczędzisz także w ten sposób trochę pieniędzy, które możesz wydatkować na dodatkowe przyrządy.


Kabina prysznicowa bez brodzika ma wiele zalet: brak brodzika dodaje wnętrzu łazienki nowoczesny charakter i dodatkowodostosowuje komfort używania z prysznica. Jest użyteczny szczególnie dla ludzi starszych bądź niepełnosprawnych którym upraszcza wchodzenie tudzież wychodzenie z kąpieli, bez niebezpieczeństwa potknięcia się. Następnym plusem jest wymiar – to my decydujemy o jego wysokości, bowiem jego wymiary nie są zawężone przez brodzik. Natrysk ustawiony na płytkach łatwo również utrzymać w porządku. Z kolei dzięki poprawnemu montażowi (spadek w podłodze) nie ma niebezpieczeństwa, że w czasie kąpieli woda będzie wylewała się na podłogę.

Ważne jest, by w tym wszystkim znać subtelność. Rozwiązań dla niewielkich łazienek jest bardzo dużo, wystarczy tylko wyobraźnia lub porada fachowca.