Stelągowski radzi.

Czy jesteśmy skazani na masowo produkowane artykuły do dekoracji wnętrz? W jaki sposób można upiększyć przestrzeń w naszym domu oryginalnymi rzeczami?

W sklepach mnóstwo jest różnych akcesoriów oraz dodatków do dekoracji wnętrz. Właściwie poszukując czegoś do domu można doznać niemal zawrotu głowy, gdyż w związku z wielką ilością tych wszystkich rzecz ogromnie trudno się zdecydować na pojedynczą sztukę. Najczęściej scenariusz jest taki, iż wchodzimy do takiego sklepu i wydajemy dużo pieniędzy, bo tak wiele rzeczy nam się podoba.

Natomiast trzeba wiedzieć, iż w większości wszystkie te przedmioty wykonywane są w dużej ilości sztuk, więc o żadnej oryginalności nie może być tu mowy.

Jakie są zatem sposoby na to aby choć część rzeczy w naszym mieszkaniu była jedyna w swoim rodzaju?

fototapeta łąka

Autor: Marc Dalmulder
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna niektórzy stwierdzą, iż najlepsze i najbardziej niepowtarzalne rzeczy to te, które wykonamy sami. Prócz oryginalności zyskamy również niemałą satysfakcję z tego co udało nam się zrobić. Faktycznie istnieje sporo przedmiotów, jakie nawet nie mając bardzo dużych umiejętności manualnych, bez problemu wykonami sami. Ważny jest wyjątkowy pomysł i trochę technicznych wskazówek, które z łatwością znajdziemy w internecie.

Tak na dobrą sprawę w sieci możemy często znaleźć ciekawe pomysły na różne tego typu przedmioty, które możemy wykonać samodzielnie. Nawet jak powielamy czyjś wzór, to i tak przedmiot ten będzie wyglądał za każdym razem inaczej, gdy zrobi go inna osoba. Poza tym zawsze można dodać coś od siebie, zmienić kolory, lub też materiał.

Co jednak jeżeli nie lubimy zajmować się tego typu rzeczami i kompletnie nas to nie interesuje? Wtedy dobrze będzie zlecić osobie trzeciej część techniczną projektu, a samemu mieć możliwość decydowania o tym jak ta konkretna rzecz będzie się prezentowała? Takie możliwości są jeśli chodzi o obrazy na płótnie.

Obecna technologia pozwala na drukowanie na przykład zdjęć na płótnie. Sami możemy wybrać sobie co chcemy widzieć na ścianie. Może to być zdjęcie wykonane przez nas, albo takie, do jakiego mamy duży sentyment. Tu możliwości są nieograniczone.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym interesującym opisem? Fantastycznie. W takim razie zachęcamy – kliknij w link beton na ścianę i przejdź do nowej strony po fakty.

Do tego faktura takiego zdjęcia będzie jak tradycyjny, namalowany obraz, co dodatkowo będzie wyglądało wyjątkowo.

Innym pomysłem, który nie tylko jest oryginalny, również nie kosztuje ogromnie dużo będzie fototapeta cena bowiem takiej dekoracji może okazać się bardzo zachęcająca. Tutaj także możemy zlecić wykonanie konkretnego zdjęcia. Spowoduje to, iż otrzymamy wyjątkową ozdobę, jakiej w takiej formie nie znajdziemy w żadnym innym domu.