Stelągowski radzi.

Dekorujemy nasz dom

Urządzanie mieszkania to obecnie niezwykle popularny temat. W chwili obecnej już wielu rodaków śledzi najnowsze trendy w designie i rzemiośle meblarskim. Wydawanych jest bardzo dużo interesujących magazynów, które mają rzesze oddanych czytelników. Produkuje się też cykle telewizyjne na o dekoratorstwie, które mają rekordową oglądalność. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasze wnętrze może mieć olbrzymi wpływ na każdy obszar naszego życia. Pomieszczenia, gdzie spędzamy czas, muszą być we właściwy sposób zaaranżowane.

nowoczesny pokój

Autor: Residorm Öğrenci Yurdu
Źródło: http://www.flickr.com
Znamy to wszakże doskonale z własnego doświadczenia, że nie umiemy się odpowiednio skoncentrować w pokoju, w którym panuje chaos.

Czy to zagadnienie bardzo Cię zajmuje? Jeśli tak, to kliknij tu i poznaj naszą firmę (http://www.albedum.pl/portfolio/kolekcja-tkanin-dzien-i-noc/) – poznasz tu nieprawdopodobnie absorbujące informacje.

Taka sama zasada tyczy się miejsc, w których mamy zamiar się relaksować.

Wszyscy, którzy interesują się tematyką dekoracji wnętrz, wiedzą dobrze, jak duże znaczenie odgrywają właściwe dopasowane dodatki. To właśnie charakterystyczne detale nadają pomieszczeniu odpowiedniego wyrazu.

Chcielibyśmy Cię namówić do identycznie interesujących postów, które opracowaliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij hiperłącze i czytaj to, na co masz ochotę.

Bardzo popularne w tym roku są monochromatyczne stylizacje. Jeśli i nasze pokoje opanowała jednolita gama kolorów, trzeba ją przełamać jakimiś wyraźnymi motywami. Wystarczy wykorzystać poduszki ozdobne w kontrastowym odcieniu i już otrzymamy niebanalny rezultat. Jestem naprawdę uszczęśliwiona z moich ostatnich zakupów. Świetną poduszkę znalazłam w jednym z marketów meblarskich. Zajrzyj na link odsyłający do najnowszych propozycji, a może i Ty znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo, pozbędziemy się uczucia przesytu, które zwykle towarzyszy nam w takich aranżacjach.

niebieskie zasłony

Autor: Louise Cohen
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym pomysłem na podrasowanie naszego mieszkania, są zasłony okienne. Pomogą nam one przemienić klimat wnętrza. Jest to również świetny pomysł na podrasowanie dotychczasowej stylistyki małym sumptem. W nowoczesnych marketach meblowych znajdziemy ogromny wybór tekstyliów okiennych, w różnych odcieniach. Jeszcze jakiś czas temu panowała moda na firany typu spaghetti, które doskonale nadadzą się również jako element rozdzielający wnętrze.

Nie zapominajmy o odpowiedniej aranżacji w pomieszczeniu naszych dzieci. Warto kupić stylowe mebelki, a także zadbać o porządne oświetlenie. Również zasłony dla dzieci można dostać w przeróżnych kolorach. Możemy także zdecydować się na zasłonkę z postaciami z ulubionej baśni naszych pociech.