Stelągowski radzi.

Dom w wyjątkowym stylu

Współczesny świat sprawia, że każdy z nas chciałby prowadzić życie jak najbardziej wyjątkowe. Przestaliśmy się zadowalać byle czym i najzwyczajniej zwykle mamy apetyt na więcej. Dużą uwagę poświęcamy nie tylko wizerunkowi osobistemu, ale również i wnętrzom naszych domów i mieszkań

Łóżko piętrowe, pokój dziecka

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Są one w praktyce jedną z wielu naszych wizytówek – wiele o nas mówią gościom i są nie tylko prezentacją naszego stylu, ale przede wszystkim naszą ostoją, miejscem, do jakiego lubimy wracać, bo czujemy się w nich najzwyczajniej jak u siebie. Nie ma chyba nic piękniejszego niż świadomość, że zawsze mamy gdzie pójść, że istnieje na świecie nasz osobisty kąt i że to my w nim możemy rządzić. Ciesząc się z własnego lokum, możemy jak najlepiej wykorzystać potencjał danego miejsca i sprawić, by było faktycznie niezwykłe.

Oczywiście każdy dom to ludzie, zwierzęta, umeblowanie i akcesoria codziennego użytku. Jeżeli więc jesteśmy na etapie szukania najlepszych elementów do zagospodarowania przestrzeni, to wiedzmy, że stawiając na klasyczne rozwiązania, takie jak np. łóżka sosnowe sprawdź łóżka sosnowe, z pewnością nawet po wielu latach nie zawiedziemy się. Bywa bowiem tak, że ludzie wolą kierować się modą, nierzadko niestety zbyt bezmyślnie.

Zainteresowała Cię ta sprawa? Jeśli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz tu. Dla części osób ten materiał to intrygujące podejście do tego tematu.

Okazuje się jednak, że po jakimś czasie całkowicie się ona zmienia, a my nie czujemy się jak należy we własnych ścianach, pieniędzy nam brakuje, a frustracja rośnie. Takich sytuacji lepiej oczywiście unikać, dlatego też zakupując wytrzymałe meble sosnowe zapewniamy sobie spokój na lata – więcej nowości.

Doskonale będą się one komponowały między innymi z kolorowymi fotelami, czy abstrakcyjnymi odcieniami ścian. Brąz zawsze można wkomponować w otoczenie, gdyż jest on neutralny, delikatny, nie rzuca się w oczy, a może dodać uroku. Szukając idealnych rozwiązań do swoich mieszkań, warto wykorzystać również kolory białe, beżowe i szare. Tego typu barwy nie nudzą się zbyt szybko i dają się układać w różne kompozycje bez względu na to, jaka moda aktualnie panuje i jakie trendy goszczą na salonach.
Fixar.pl logotyp

Autor: Fixar
Źródło: http://fixar.pl

My sami winniśmy być podstawowymi kreatorami swoich wnętrz

.
Jeżeli w praktyce nie czujemy się dobrze w roli, to zaprośmy do współpracy doświadczonego architekta, którego wizja zgadza się z naszą ogólną wizją, koncepcją otoczenia i tego, jak ma wyglądać dom.