Stelągowski radzi.

Dom w wyjątkowym stylu

Współczesny świat sprawia, że każdy z nas chciałby prowadzić życie jak najbardziej wyjątkowe. Przestaliśmy się zadowalać byle czym i najzwyczajniej zwykle mamy apetyt na więcej. Dużą uwagę poświęcamy nie tylko wizerunkowi osobistemu, ale również i wnętrzom naszych domów i mieszkań

Łóżko piętrowe, pokój dziecka

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Są one w praktyce jedną z wielu naszych wizytówek – wiele o nas mówią gościom i są nie tylko prezentacją naszego stylu, ale przede wszystkim naszą ostoją, miejscem, do jakiego lubimy wracać, bo czujemy się w nich najzwyczajniej jak u siebie. Nie ma chyba nic piękniejszego niż świadomość, że zawsze mamy gdzie pójść, że istnieje na świecie nasz osobisty kąt i że to my w nim możemy rządzić. Ciesząc się z własnego lokum, możemy jak najlepiej wykorzystać potencjał danego miejsca i sprawić, by było faktycznie niezwykłe.

Oczywiście każdy dom to ludzie, zwierzęta, umeblowanie i akcesoria codziennego użytku. Jeżeli więc jesteśmy na etapie szukania najlepszych elementów do zagospodarowania przestrzeni, to wiedzmy, że stawiając na klasyczne rozwiązania, takie jak np. łóżka sosnowe sprawdź łóżka sosnowe, z pewnością nawet po wielu latach nie zawiedziemy się. Bywa bowiem tak, że ludzie wolą kierować się modą, nierzadko niestety zbyt bezmyślnie. Okazuje się jednak, że po jakimś czasie całkowicie się ona zmienia, a my nie czujemy się jak należy we własnych ścianach, pieniędzy nam brakuje, a frustracja rośnie. Takich sytuacji lepiej oczywiście unikać, dlatego też zakupując wytrzymałe meble sosnowe zapewniamy sobie spokój na lata – więcej nowości.

Doskonale będą się one komponowały między innymi z kolorowymi fotelami, czy abstrakcyjnymi odcieniami ścian. Brąz zawsze można wkomponować w otoczenie, gdyż jest on neutralny, delikatny, nie rzuca się w oczy, a może dodać uroku. Szukając idealnych rozwiązań do swoich mieszkań, warto wykorzystać również kolory białe, beżowe i szare. Tego typu barwy nie nudzą się zbyt szybko i dają się układać w różne kompozycje bez względu na to, jaka moda aktualnie panuje i jakie trendy goszczą na salonach.
Fixar.pl logotyp

Autor: Fixar
Źródło: http://fixar.pl

My sami winniśmy być podstawowymi kreatorami swoich wnętrz

.
Jeżeli w praktyce nie czujemy się dobrze w roli, to zaprośmy do współpracy doświadczonego architekta, którego wizja zgadza się z naszą ogólną wizją, koncepcją otoczenia i tego, jak ma wyglądać dom.