Stelągowski radzi.

Hamak prawidłowo wkomponowany w przestrzeń pomieszczenia

Hamak to nie tylko wygodne wyposażenie ogrodu, bądź tarasu. Prawidłowo wbudowany w powierzchnię pokoju ma możliwość być nie tylko jego dekoracją, ale również miejscem relaksu.
Istnieje dużo rodzajów hamaków różniących się od siebie surowcami użytymi do ich sporządzenia, formatami, również formami.

W zależności od tego, gdzie hamak ma wisieć i do czego mieć zastosowanie, można zdecydować się na różne wzory hamaków.
Hamak w pokoju (meble nowoczesne do salonu) najlepszy jest na stelażu z drewna, bądź metalu. Wprowadzi we wnętrzu letni klimat i niesamowitą lekkość. Jesienią i zimą taki sprzęt z wakacyjną duszą może pojawić się na dłużej w mieszkaniu, a latem, również w cieplejszych chwilach wiosny i jesieni bez wahania można wystawić go do ogrodu, albo na taras. Można również zdecydować się na standardowy rodzaj przyczepiany hakami do ściany, bądź na fotel brazylijski, który instaluje się do sufitu.
szara podłoga

Autor: uroczysko.net.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowo ciekawym przedsięwzięciem co hamak, jest szara podłoga (poznaj dywany ozdobne dekorian home) sprawdź szarą podłogę w pomieszczeniu. Odcień szary na podłodze jest wszechstronny i zapewnia sporo wariantów urządzania pomieszczeń. Dzięki samej tylko zmianie dodatków w łatwy sposób wprowadza się aurę ciepłej, przytulnej atmosfery, względnie chłodnej i minimalistycznej.
Szara podłoga w salonie stanowi sama w sobie dosyć obojętną bazę. To niuanse, takie jak tekstylia, meble, lub zabarwienie zestawu wypoczynkowego nadadzą jej ton i wyraz.

Do szarej podłogi w salonie harmonizują zarówno meble z czarnego drzewa, jak i skromne umeblowanie z jasnej sosny i dębu. Żywy dywan w jednokolorowym towarzystwie szarej posadzki i antracytowych sprzętów wyglądać będzie fantastycznie i zada wdzięku całości aranżacji.