Stelągowski radzi.

Jak można dodać wnętrzu bardziej nowoczesny i elegancki wygląd?

Wielu ludzi ceni sobie stylowe domy. Często taki design wydaje bardzo kosztowny, a to niekoniecznie prawda.
Bardzo efektownym meblem do mieszkania są ławeczki chesterfield.

wezgłowia

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
dom - panorama

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Są ukształtowane ręcznie i posiadają wspaniałe, głębokie pikowania. Tego typu mebel łączy współczesność oraz odrobinę klasyki. Uznawany jest za mebel ekskluzywny. Sławne obicia pikowane tutaj mogą zrobić rzeczywiście ogromne wrażenie. Tego typu ławka w mieszkaniu sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej eleganckie. Obicia są wykonane z różnego rodzaju tekstyliów, np. weluru albo alacantary. Istnieją firmy, które produkują ławeczki na zamówienie. Tak naprawdę ławeczki chesterfield wiecej o ławeczki chesterfield nie są bardzo drogie – można znaleźć modele nawet za 200-300 zł. Wszystko uzależnione jest od ich wielkości i wskazanej tkaniny. Tego rodzaju mebel jest niezwykle komfortowy. Sławne obicia pikowane dodają ławeczce charakteru.

mieszkanie - panorama

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne mieszkanie musi być urządzone gustownie. Nie wystarczy zakupić gustowne meble. Potrzeba jeszcze odpowiedniego wyczucia stylu. Stylowo można urządzać nie tylko salon, lecz także sypialnię. Można przykładowo zakupić wezgłowia, które stanowią perfekcyjne dopełnienie łóżka. One także mogą być pikowane. To ciekawa propozycja dla tych, którzy pragną zmienić swoją sypialnię. Są wykonywane z różnego rodzaju materiałów, zatem każdy wybierze propozycję dla siebie. Tego typu wezgłowia mają różną grubość i wysokość, da się wybrać też pasujące akcesoria.

Stylowe mieszkanie to pragnienie wielu ludzi. Niekiedy nie potrzeba inwestować w drogi remont, bo oryginalne wnętrza da się wyczarować za sprawą wyszukanych dodatków i mebli.