Stelągowski radzi.

Jeżeli jesteśmy właścicielami domu i właśnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to warto pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych oraz drzwi fornirowanych

O posesję warto dbać. Czasami należy coś naprawić, aby wszystko działało jak trzeba, a czasami po prostu mamy chęć na odświeżenie domu i zakup nowych mebli i drzwi oraz wymalowanie ścian.

Jeżeli już rozpoczynamy niewielki remont warto rozejrzeć się za z nowinkami, które w ostatnim okresie pojawiły się na rynku.
drzwi fornirowane

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Drzwi fornirowane,podobne do tych http://www.invado.pl/aktualnosc/nowe-modele-drzwi-fornirowanych-invado, stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Są tańsze aniżeli drzwi drewniane, a wyglądają identycznie. Cała zagadka jest w sposobie przygotowania. W środku drzwi jest popularniejsze, a tym samym nie tak drogie drewno, a na zewnątrz już takie, które zechcemy – buk, egzotyczne lub inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są przyklejane cienkie powłoki tego drewna, które będzie zauważalne dla oka. drzwi fornirowane zawsze będą prezentowały się jak najwyższej jakości drzwi drewniane, ponieważ takie one właśnie są. Niektóre forniry mają widoczną porowatość drewna, a inne po zalakierowaniu staną się stosunkowo gładkie. Wszystko zależy od drewna, które wybierzemy. Jeśli chcemy już wymieniać drzwi, można także podumać o wymianie cokolików. Listwy przypodłogowe drewniane Invadopowinny zostać wytworzone z identycznego drewna co drzwi. Wówczas będą się rewelacyjnie komponować i radować oko identyczną tonacją.

Listwy przypodłogowe drewniane mają przeróżne rozmiary. Ich niesłychaną wartością jest to, że są trwałe i noporne na uszkodzenia. Są także wodoszczelne i nie butwieją.