Stelągowski radzi.

Jeżeli nie satysfakcjonuje nas panorama z naszego okna – nadszedł czas to przeistoczyć i kupić rolety w dekoracji okien, które całkowicie odmienią wygląd pokoju

Nie zawsze podoba się nam widok za naszym oknem lub najnormalniej w świecie sprzykrzyło się nam częste oglądanie tej samej przecznicy. Nawet to, że w zimieza oknem słota i szaruga, może nas nierzadko zachęcić, żeby widok zza okna odczarować.

Tylko jak to osiągnąć?
Na szczęście nie trzeba się wyprowadzać. Istnieje dużo prostszy przepis na przemianę krajobrazu. Wystarczy zaopatrzyć się w rolety drukowane – więcej informacji o roletach drukowanych możesz znaleźć w internecie. Wystarczy wytypować fotografię i wysłać ją do firmy, która trudni się wydrukiem. Nic bardziej prostszego. Na rolecie mamy prawo nadrukować co tylko chcemy – krajobraz morza lub panoramę metropolii. Może to być również zdjęcie kochanej osoby lub domowego psiaka. Jeżeli rolety drukowane są kupowane do sypialni warto podumać o czymś łagodnym lub uczuciowym, lecz jeżeli powinien być to pokój dziecięcy – może musimy pomyśleć o zdjęciu ulubionego bohatera kraskówki naszej pociechy. Chłopcy zapewne marzyliby o fotorolecie z podobizną ubóstwianego sportowca.
ściana

Autor: Keith Kissel
Źródło: http://www.flickr.com
Rolety drukowane mogą występować w normalnych wymiarach lub mogą być specjalnie na życzenie zamawiającego wyprodukowane na wymiar.

Czy ta problematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę tkanina do rolet, która dotyczy omawianej kwestii, więc na pewno także Cię zaintryguje.

Również selekcja niektórych kolorów zależy od nas. Niemałym walorem jest fakt, że rolety co jakiś okres można zmieniać i dlatego wygląd nigdy nam nie obrzydnie.

Przemiany mogą być zainspirowane porami roku lub po prostu chęcią zmiany aranżacji. Szczególnie powinno cieszyć to Panie, które często lubią wymieniać dodatki, tak aby dopasowywały się do siebie kolorystycznie – .