Stelągowski radzi.

Klasyczna i przytulna łazienka – jak ją stworzyć?

Planujesz wykończenie łazienki i masz wątpliwości jakie płytki będą właściwe? Dowiedz się na co zwrócić uwagę!
To właśnie płytki nadają łazience charakter.

lampka

Autor: Les Orchard
Źródło: http://www.flickr.com
Cermag

Autor: Indeco
Źródło: Indeco
Jeśli zastanawiasz się jak urządzić łazienkę, musisz pamiętać o tym, aby dopasować płytki do łazienki, rodzaju mebli, stylu armatury oraz wyglądu reszty wnętrza. Kiedy zależy Ci, by łazienka była przytulna oraz klasyczna, najlepiej jeśli postawisz na płytki wyróżniające się stonowanymi wzorami, uniwersalne, w odcieniach natury – doskonałe będą ciepłe beże raz brązy, jak również odcienie szarości. Jeżeli nie jesteś przekonany do stosowania drewna w łazience, które też pasowałoby do takiej aranżacji łazienki, na wykończenie podłogi możesz kupić płytki naśladujące wzór usłojenia drewna. Kiedy zależy Ci na prostym utrzymaniu łazienki, zdecyduj się na matowe płytki, na których mniej zauważalne są smugi. Dla urozmaicenia aranżacji możesz pokusić się o wprowadzenie wyjątkowej mozaiki, która będzie największą ozdobą pomieszczenia.
Pamiętaj, że wykończenie łazienki musi być właściwie przemyślane, ponieważ płytki i armaturę wybiera się na dłuższy okres czasu. Powinieneś więc postawić na renomowanego producenta, takiego jak Cermag. Specjalistyczna sieć usługowo-handlowa działa w kilku miastach, prowadząc sprzedaż modnych a zarazem eleganckich płytek ceramicznych, wysokiej jakości wyposażenia łazienek jak również materiałów do montażu. FachoWCy Cermag doradzą także w obszarze prac budowlano-wykończeniowych i aranżacji łazienki.

Płytki oferowane przez tego producenta z pewnością spełnią Twoje wymogi| estetyczne i techniczne – duży wybór: płytek podłogowych. W aktualnej kolekcji znajdziesz na przykład wyjątkowo designerski gres szkliwiony, metalizowany.