Stelągowski radzi.

Kupno parceli na Osiedlu Górki to z pewnością rewelacyjny pomysł

Każdy pragnąłby mieć własny budynek wolnostojący. Nie jest to nic konfundującego, jednakże wymaga to trochę wysiłku. Jeśli pragniesz żyć w stoickiej okolicy, tymczasem blisko ogromnego miasta to Osiedle Górki ulokowane 6 km od centrum Opola bezsprzecznie przypadnie Ci do gustu.
Obecnie na obszarze osiedla znajdują się 22 posesje, z czego co poniektóre są już zakupione, a niektóre zarezerwowane.

Wobec tego Osiedle Górki – ciągle się zapełnia, w związku z tym warto rozważyć opcje kupna posesji już dziś. Istotne jest, aby podkreślić, iż firma planuje budowę domów na co poniektórych działkach, zatem osoby, jakie nie zamierzają mieć na głowie całego cyrku budowlanego mogą natychmiast zdecydować się na ten zakup.

Podoba Ci taki tekst? To ekstra, sprawdź stronę (https://assystem.com.pl/ogrodzenia/) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Jeśli zainteresowało nas Osiedle Górki domy na sprzedaż z całą pewnością tam odszukamy. W tej chwili zabudowana jest jedynie jedna działka, jednakże możemy zobaczyć jak to mniej więcej się prezentuje. Oczywistym jest, iż inwestor bezspornie postawi na podobną zabudowę na pozostałych działkach. Musimy oznajmić, że fenomenalne jest Osiedle Górki cena tymczasem jest bardzo przyjemna – .

Jeśli zaintrygował Cię ten artykuł, to sprawdź informacje (https://probudiament.pl/ciecie-zelbetu/), które również są na niniejszy temat. Zawsze lepiej jest znać więcej szczegółów.

W zasadzie każda działka będzie o powierzchni od 700 metrów kwadratowych do 965 metrów kwadratowych. Cena za jedną działkę to z reguły mniej, aniżeli 100 tysięcy złotych.

design domu

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz razem w rodziną odwiedźcie stronę online tego osiedla, a ujrzycie jak wygląda mapa działek. Będziesz także w stanie obejrzeć zdjęcia, które prezentują tereny na jakich zlokalizowane są parcele.

Może dobrze wziąć kredyt już dzisiaj i postawić na budowę domu w tak przepięknym miejscu? – Na pewno będziesz usatysfakcjonowany zieleniom i relaksem w tej okolicy.