Stelągowski radzi.

Meble typu Samba – czym konkretnie się wyszczególniają i do jakiego wnętrza ona pasują?

Meble systemowe, jest to odmiana mebli, które posiadają już określony komplet elementów. Taki system umożliwia nam zakup ich wszystkich albo pojedynczych sztuk – warto mieć świadomość, że te konkretne komplety ukazują się w różnych kolorystykach, które bywają adekwatne do danego systemu.

Nas dzisiaj będzie interesował jedynie pojedynczy tego typu system nazywany Samba, który to występuje w 6 kolorach.
plastikowa butelka

Autor: David Goehring
Źródło: flickr.com

Systemowe meble samba, jest to kolekcja mebli przeznaczonych ponad wszystko do takiego typu pomieszczeń jak salon czy też pokój dzienny. Owa kolekcja poza napomkniętą w temacie różnoraką kolorystyką, wyszczególnia się również bardzo prostymi, zrobionymi z metalu okuciami oraz wręcz ponadczasowym stylem, pasującym do wielu wnętrz napomkniętych typów.

Czy ten wątek był interesujący, ale masz chęć na kolejne? Chcesz zobaczyć link do artykułu (https://www.pademeble.pl/308-laser-meble-do-pokoju-mlodziezowego)? Więc zapraszamy – trzeba wyłącznie kliknąć myszką.

Sam komplet mebli typu samba składa się z kilku elementów, którymi to są: niski oraz dość szeroki stolik nowoczesne stoliki do salonu RTV, idealnie komponująca się wraz z nim komoda typu 1D S3, oraz niska komoda o oznaczeniu 2D2SZ S5. W podstawowym uposażeniu owego systemu odnajdziemy również bardzo łatwą, ścienną półkę oraz dość silnie efektowną i pojemną półkę wiszącą, wraz z jej odpowiednikiem, czyli wiszącą szafką. Dobrze jest mieć świadomość, iż do kompletu mamy możliwość także wykupić szafę dwudrzwiowa, a także wysoki regał.

Każdy spośród napomkniętych elementów wyposażenia, ma swój własny „przedział”, dotyczący ilości półek, czy sposobu ich „zakrycia”, a więc samego rodzaju drzwiczek, które mają możliwość zasłaniać je całkowicie albo eksponować zza zrobionej ze szkła powierzchni, a nawet i nie zasłaniać ich w ogóle, gdyż przy konkretnych półkach może ich wcale nie być. W uzależnieniu od samej ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od paru setek do powyżej tysiąca złotych.