Stelągowski radzi.

Mimo wielu działań, wszelkich akcji społecznych i przestrzegania przed brawurą na szosie bezpieczeństwo nie poprawiło się aż tak, aby na tym poprzestać

Z myślą o zagwarantowaniu jeszcze dużo większego bezpieczeństwa na szosach wykorzystywane są za każdym razem innowacyjne elementy, aby niechlubny wskaźnik zdarzeń drogowych w naszym państwie nie przybliżał się do równie mało cieszącej czołówki.

stropy
szafki kuchenne

Autor: Christopher Kuttruff
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo z nas niewątpliwie miało okazję rozpoznać kocie oczka drogowe (kocimi oczkami drogowymi), czyli wbudowane obustronnie i na ogromnie dużej powierzchni nieduże elementy odblaskowe. Niewielkich rozmiarów kocie oczka drogowe przymocowane są za pomocą klejów, a ich rolą jest zagwarantowanie ogromnie dużej widoczności identycznie nocną porą, jak i także w czasie deszczu i zwartej mgły. Następnym nowoczesnym rozwiązaniem mającym zapewnić większe bezpieczeństwo jest przyczepa U 26A – przyczepą U 26A. Niejako nic, a jednak odróżnia się od standardowych. Zatem przyczepa U 26A a raczej jej budowa (silment) została oparta na podstawie zwykłej przyczepy samochodowej. Jednak jej tablica została zaopatrzona w ogromną liczbę lamp mających być zauważalnymi z dużej dali. To nie wszystko. Każda jedna składa się też z zamykającej tablicy, na której widnieją wyprodukowane z folii odblaskowej biało czerwone pasy, jak też fluorowe lampy umieszczone w górnej części. Wobec czego ani jedna przyczepa U 26A nie będzie już z daleka niedostrzeżona na szosie, nawet w nocy lub niełatwych warunkach.

Te nowoczesne wyjścia są powolutku wprowadzanie do wykorzystywania . Wszystkie mają nam zagwarantować jeszcze lepsze bezpieczeństwo na drodze.