Stelągowski radzi.

Niesamowite i niebanalne druki na płótnie doskonałym rozwiązaniem na prezent!

Fotografika posunęła się o krok do przodu i oferuje nam niebanalną propozycję w postaci druku na płótnie. Co to takiego? Mianowicie jest to sposobność przeniesienia fotografii na płótno lub inny materiał utrzymując przy tym bardzo dużą jakość. Jest to świetny pomysł na zatrzymanie momentu i na oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

druk na płótnie

Autor: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood’
Źródło: http://www.flickr.com

Druk na płótnie jest niecodziennym obrazem i do jego zrobienia wykorzystuje się fachowe drukarki, jakie posiadają olbrzymią gamę barw. Rzecz jasna samo płótno jakie jest używane jest odpowiedniej jakość, tak by rezultat ostateczny był imponujący. Niektórzy zadrukowują obwód obrazów, żeby nie trzeba było stosować jeszcze ram. Ma to na celu nie tylko zaoszczędzenie, ale i nadanie wyjątkowego charakteru. Bywa, że na życzenie klienta, firmy zajmujące się wydrukiem obrazów zadrukowują boki w dowolnym odcieniu, co tworzy imitacje obramowania.

Poprzez zastosowanie specjalnych tworzyw, taki druk nie płowieje oraz dodatkowo jest chroniony przed wodą i wilgocią dzięki użyciu lakieru na całej płaszczyźnie wydruku.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst opublikowany na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (https://mti-furninova.pl/oferta/sofy-modulowe/vesta-modul-lc) tutaj, znajdziesz tam tego typu informacje.

Dlatego barwy są bardziej nasycone i doskonale się prezentują. Co ważniejsze odpowiednie naciągnięcie materiału gwarantuje idealną płaszczyznę, która prezentuje się doskonale przez długi czas.

Trend na druk na płótnie pojawił się z zagranicy a firmy, które mają doświadczenie w tej dziedzinie proponują wiele rozwiązań, tak aby każdy mógł wybrać coś zgodnie z własnym gustem. Standardem jest, iż zdjęcie, jakie wykonamy może być drukowane i naniesione na materiał. Konieczne jest, żeby fotografia miała odpowiednią rozdzielczość oraz wymiary. Tylko tak będzie dobrze wyglądała w ostatecznej postaci. Nowinką jest pojawienie się takich obrazów, jako prezenty na komuniach i chrzcinach tym bardziej, że po zrobieniu są one praktycznie gotowe do powieszenia. Jest to interesujący prezent oraz świetna pamiątka dla malucha!

drukowane na płótnie

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

Koszt takich druków różni się i zależy od rozmiaru i użytych tworzyw. Obecnie przedsiębiorstwa zajmują się też obróbką cyfrową fotografii, zatem nie będzie problemu, by poprawić kontrast lub balans bieli na zdjęciu, jakie chcemy wydrukować. Rzecz jasna taką usługę znajdziemy już w podstawowej ofercie wielu firm, przy czym uzupełniana jest błyskawiczną przesyłką na miejsce zamieszkania kupującego.