Stelągowski radzi.

Nowoczesne płoty

Współczesne systemy ogrodzeń to płoty, jakich wypełnienie zostało zrobione z aluminium. Wykorzystanie tego materiału pozwala tworzyć oryginalne ogrodzenia, o niepospolitych kształtach, które świetnie pasują do współczesnych obiektów. Nowoczesne ogrodzenia systemowe wyróżniają się futurystycznym wyglądem, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno na prywatnych posiadłościach, jaki także przy budynkach użyteczności zbiorowej. Ogrodzenia w nowoczesnym stylu rewelacyjnie akcentują nowoczesny charakter nowoczesnych konstrukcji. Przy tym są trwałe oraz proste w montażu. Zastosowane technologie pozwalają na ustawienie konstrukcji nawet na terytoriach pochyłych.

panele ogrodzeniowe

Autor: Armcon Precast
Źródło: http://www.flickr.com

Płoty panelowe cechują się łatwym i szybkim montażem, dużą solidnością i znakomitym zabezpieczeniem przeciwrdzewnym. Wszystkie części wykonane są z metalu wysokiej jakości oraz podlegają procesowi ogniowego cynkowania.W procesie cynkowania (zanurzenia w ciekłym cynku o temp. 440 stopni C) zachodzi na powierzchni cynkowanego elementu zjawisko dyfuzji, to znaczy cynk oraz stal tworzą łączną powłokę stopową, na której zalega jeszcze tak zwana powłoką czystego cynku. Warstwa stopowa powoduje, iż powłoka cynku jest nierozdzielnie związana ze stalowym podłożem. Dodatkowo producenci ogrodzeń oferują malowanie ogrodzenia elektrostatycznie proszkowymi lakierami. Przystępna cena oraz wysokie walory estetyczne wpływają na coraz to większą wziętość płotów tego typu. Więcej na https://anotis.com.pl/.

ogrodzenia

Autor: Yosuke Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Ogrodzenia systemowe to konstrukcje zrealizowane z drutu. Użyty do tego celu surowiec odznacza się wysoką jakością jak też dodatkową warstwą antykorozyjną. Proponowane przez wytwórców systemowe ogrodzenia tworzą gęstą siatkę, która gwarantuje wysoką wytrzymałość a także sztywność. Dodatkowo wyróżnia je wysoka jakość powłoki lakierniczej, dzięki czemu płoty zachowują estetyczny wygląd na dłużej. Lekka odmiana ogrodzeń panelowych zapewnia montaż nawet na terenach usytuowanych na wzniesieniach. Gustowny wygląd pozwala na zastosowanie tych rozwiązań w przestrzeniach publicznych a także na posesjach prywatnych. Płoty panelowe nie przytłaczają masywną bryłą oraz zwalistymi formami, przez co budowle są doskonale widzialne, a zarazem dobrze chronione.