Stelągowski radzi.

Poszukujesz swojego gniazdka? Dowiedz się jakie oferty mieszkań deweloperskich są w tej chwili w Twoim miasteczku

W obecnych czasach mnóstwo młodych ludzi pragnie jak najszybciej opuścić rodzinne gniazdko. Jest to wywołane głównie tym, że młodzi ludzie po zakończeniu studiów chcąc na zawsze osiedlić się w miejscu, w którym spędzili ostatnie parę lat życia.

Na nieszczęście w dużych miastach trudno jest kupić niedrogie mieszkania, albowiem bezustannie jest na to popyt. W związku z tym już dziś należy pomyśleć, czy nie korzystniej będzie postawić na zakup czterech ścian poza granicami miasta. W wielu pobliskich miasteczkach odnajdziemy równie ładne mieszkania (inne wątki tutaj) deweloperskie ze dużo mniejsze pieniądze. Kluczowa decyzja w rzeczy samej będzie należała jedynie do nas, jednak warto rozważyć tą sprawę. Obecnie mnóstwo ludzi zastanawia się również nad tym czy lepiej nabyć używane mieszkanie od posiadacza czy postawić na kupno nowego.

Rynek pierwotny

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Wiadomo jest, że każda z tych opcji ma plusy i minusy. Wiadomym jest, iż mieszkania deweloperskie będą na pewno droższe, jednakże mamy pewność, że jesteśmy pierwszymi właścicielami. Dodatkowo są one umiejscowione w najnowszych blokach, w których zazwyczaj znajduje się garaż podziemny, co jest dużym plusem. Ponadto takie mieszkanka są na chronionych i ultranowoczesnych osiedlach, więc nie musimy się troszczyć o bezpieczeństwo swoje i potomków, które spokojnie mogą bawić się na placu zabaw. Jeżeli bardzo blokują nas finanse, to w tym czasie możemy pomyśleć o odkupieniu mieszkania. Niestety nigdy nie będziemy mieli pewności, iż wszystko będzie funkcjonować tak jak należy. Wiele ludzi ukrywa to, iż instalacja winna być zastąpiona czy to, że sąsiedzi są niezmiernie zgryźliwi.

W związku z tym jeśli mamy szansę wzięcia kredytu, to winniśmy zdecydować się na własne M od dewelopera. Zwykle w jednym bloku jest kilkadziesiąt mieszkań, więc będziemy mogli wybrać rozmiar mieszkania oraz piętro.

Jeśli jesteś na etapie zakupu mieszkania to nie zwlekaj dłużej, albowiem ceny mieszkań ciągle idą do góry. Już dzisiaj porozmawiaj z wybranym przez siebie deweloperem odnośnie mieszkań, jakie chce Ci zaoferować.