Stelągowski radzi.

Jak wygląda obecnie rynek mieszkaniowy we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany lokalnych deweloperów w najbliższych latach.

Wrocław jest jednym z największych miast w Polsce, jest także cenionym ośrodkiem akademickim. Na stałe mieszka w nim ponad 600 tysięcy ludzi, a dodatkowo około 150 tysięcy studentów co roku uczy się na uczelniach Wrocławia. Wszystko to powoduje, że w mieście tym jest duże wzięcie na lokale mieszkalne, zarówno na wynajem, jak i własnościowe.

kliknij koniecznie tutaj

Autor: Galeria Parkietu
Źródło: Galeria Parkietu
Bardzo dobrze mają tego świadomość firmy deweloperskie, widać to też po licznych budowach, jakie są wykonywane w różnych rejonach miasta. W ostatnim czasie rynek nieruchomości We Wrocławiu znacznie ruszył do przodu, zwłaszcza ostatnie kilka lat to niespotykana dotychczas ilość oddanych nowych mieszkań.

Popularne są przeróżne dzielnice, ale w największej ilości nowe mieszkania we wrocławiu są oferowane w dzielnicy Krzyki, która jest obecnie najbardziej popularną wrocławską lokalizacją – sprawdź koniecznie.

Istnieje bonus dla osób, które szukają dodatkowych materiałów – zobacz info (http://www.wolplanposadzki.pl/wylewki-grzymalin/) tutaj. Odnosi się ono do analizowanego w tym artykule zagadnienia.

Pomimo bardzo dużej konkurencji lokale cały czas utrzymują się na stabilnym poziomie cenowym, obecnie średnia jednego metra kwadratowego będzie wynosić w okolicach 6 tysięcy złotych.

Zmiany, które ostatnio nastąpiły w możliwościach dostania kredytu trochę zmieniły rynkową sytuację, wymagalność odpowiedniego wkładu własnego sprawiła, że wielu ludzi straciło możliwość na zakup nowego mieszkania. Lecz każdy chyba wrocław deweloper jest pełen nadziei na poprawę koniunktury i większość z nich w dalszym ciągu zaczyna nowe inwestycje.

Nadal wiele mieszkań kupowanych jest jako dłuższa forma inwestycji na wynajęcie, przecież te 150 młodych ludzi musi gdzieś mieszkać. Sytuację poprawiają także nowe programy rządowe, które wspomagają młode rodziny podczas zakupu swojego lokum. Osoby z branży budowlanej podają, że w roku 2015 we Wrocławiu zostanie oddanych około czterech tysięcy nowych mieszkań, i duża część deweloperów planuje, że uda im się w miarę szybko sprzedać.

Dużym plusem dla klientów są również zmiany w jakości. Deweloperzy są świadomi tego, że obecnie nie można już skusić klienta jedynie tym, że mieszkanie jest wybudowane, coraz większe znaczenie zaczyna odgrywać standard wykończenia na odpowiednim poziomie.