Stelągowski radzi.

Przytulny dom – dekoracje, które otulają w jesienne wieczory

Przytulne pomieszczenia potrafi zapobiec jesiennej chandrze. Gdy za oknem mróz w domu spędzamy trochę więcej czasu. Popołudnie na kanapie przy ciepłej herbatce i w otoczeniu modnych dodatków, w które wprost chce się wtulić, to coś, co poprawia nastrój o tej porze roku.
W jaki sposób więc urządzić mieszkanie, być mieć znakomity nastrój nawet, gdy tęsknimy za latem? Jeśli pogoda nie rozpieszcza, może to zrobić to przytulne wnętrze! Odpowiednie dodatki załatwią sprawę.

Stołek Eule

Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design

Otulmy się cieplutkim kocem. Na jesień powinniśmy przygotować koc z wełny, który poza tym, że pięknie wygląda ma także mnóstwo innych zalet. Taki koc cechuje wyjątkowy design. Doskonałej jakości wełna jest niesamowicie przyjemna dla skóry. Nie pochłania kurzu oraz świetnie reguluje temperaturę ciała, dlatego będzie niezastąpionym otulaczem, kiedy przeziębienie zmusza do leżenia na kanapie. Doskonale sprawdzi się jako narzuta na łóżko w sypialni. Latem latem będzie świetną alternatywą dla zbyt ciepłej kołdry.
Kolejnym nieodłączny towarzyszem wieczornego, jesiennego relaksu będzie miękka poduszka.

Jeśli jesteś zdania, że musisz odnaleźć zbliżone posty, to zobacz wskazówki ze strony (http://francke-art.pl/meble-metalowe/konsole-metalowe/nowoczesne/) – to trochę inny punkt widzenia, ale również jest warty polecenia.

Jeżeli pragniemy, aby pomieszczenie nabrało przytulnego, wyjątkowego charakteru powinniśmy wybrać poduszki hand made wykonywane na drutach. Tego rodzaju dekoracje doskonale wyglądają w pomieszczeniach w stylu klasycznym, prowansalskim oraz skandynawskim.

koc z wełny

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Piękny splot poszewki doda atrakcyjności stonowanej sofie. Ręcznie szyta poducha położona na oparciu fotela okaże się uroczą dekoracją, a jednocześnie będzie zawsze pod ręką, kiedy najdzie nas ochota na krótką drzemkę.