Stelągowski radzi.

Rabaty i promocje podczas zakupu nowego mieszkania czyli jak w skuteczny sposób prowadzić negocjacje z deweloperem.

Zakup mieszkania to dla wielu ludzi poważna decyzja życiowa. W naszej rzeczywistości przeważnie się to wiąże ze sporymi finansowymi zobowiązaniami, bo mało kto ma możliwość zakupu mieszkania płacąc gotówką i najczęściej musi się posiłkować kredytem. Wielu ludzi planując zakup mieszkania wybiera je nowiutkie, wprost od dewelopera. Oczywiście trzeba się liczyć z koniecznością jego urządzenia i kosztami, jakie się z tym wiążą, ale dzięki temu można to wykonać dokładnie tak jak się chce.

Propozycja nowych lokali w większości miejscowości jest całkiem spora, lecz też ceny za nowe lokale nie są niskie. Szczególnie w dużych miejscowościach nowe mieszkania mogą kosztować bardzo wysokie sumy, jeśli jednak ktoś się nieco przyłoży, to może mu się coś utargować. Faktycznie się tak da, deweloperzy jednak chcą w miarę szybko pozbyć się postawionych mieszkań i w niektórych przypadkach są skłonni do rozmów. Ale oczywiście należy się do tego dobrze przygotować, bo inaczej niedużo da się załatwić.

Okna dla luksusowych nieruchomości

Autor: Internorm
Źródło: Internorm

Informacji porad o tym, jak negocjować z deweloperem, znaleźć można w internecie, i powinno się do nich zaglądnąć, jeżeli ktoś planuje podjąć tego typu działania.

Nie masz pewności odnośnie tamtego zagadnienia? Zwyczajnie sprawdź informacje dostępne dokładnie tu. Wszystko było dokładnie wyjaśnione.

W praktyce negocjacje w sprawie rabatów czy bonusów przy zakupie nieruchomości nie należą do najłatwiejszych, lecz zawsze warto spróbować, bo czasami można sporo na tym zyskać. Po pierwsze trzeba się dobrze zorientować, jak wygląda sprzedaż innych lokali w danym budynku – szczegóły. Zrobisz to tutaj: mieszkania we wrocławiu.

Jeśli ustawia się po nie wielu zainteresowanych, to szanse na obniżkę ceny nie są duże, lecz jeżeli mieszkania od wielu miesięcy stoją puste, to coś się może utarguje. Warto także poznać ofertę konkurencji, lepsze ceny lokali po sąsiedzku mogą być dobrym powodem do rozpoczęcia rozmów. W wielu przypadkach obniżka ceny nie wchodzi w grę, ale deweloper w zamian może zaoferować dodatkowe bonusy, takie jak miejsce na parkingu czy też wyższy standard wykończenia. Czasami takie bonusy są warte kilkadziesiąt tysięcy złotych, z tego też powodu warto chyba zacząć rozmowę o takich możliwościach. Zobacz więcej: .