Stelągowski radzi.

Rynek nieruchomości w woj. dolnośląskim wspaniale się rozwija, lecz należy zachować dużą czujność przy odbiorze M3 od dewelopera

Wrocław jest miastem, która przyciąga mnóstwo inwestorów, a w efekcie także osoby szukające lepiej płatnej pracy. W stolicy woj. dolnośląskiego pozostają też studenci, którzy po skończonej edukacji liczą na korzystniejsze perspektywy zawodowe. W taki oto sposób Wrocław stał się jedną z większych miejscowości w Polsce, a zarazem wzrasta tu zapotrzebowanie na mieszkania – przecież każdy mieszkaniec musi mieć zapewniony lokal mieszkalny.

nowe mieszkania

Źródło: pixabay.com
W związku z tym żadna firma budowlanafirma budowlana (http://assystem.com.pl/kontakt.html) z Wrocławia w zasadzie nie musi narzekać na brak klientów, a i lokalni deweloperzy mają ręce pełne roboty. Wielkim, a zarazem w większości przypadków nieosiągalnym marzeniem bywa posiadanie domu jednorodzinnego. W potężnym mieście, czyli również i we Wrocławiu, działki budowlane kosztują fortunę nawet wtedy, jeśli mamy na uwadze jedynie same peryferia aglomeracji. Z tego powodu sama uwaga niedoszłych nabywców koncentruje się głównie na mniejszych lub większych blokach usytuowanych w spokojnych dzielnicach. Chociaż mieszkania w wieżowcach z wielkiej płyty w dalszym ciągu są w sprzedaży, to jednakże Polacy woleliby zamieszkać w bardziej nowoczesnym budownictwie.

Przywykło się uważać, ze firma budowlana z Wrocławia trudni się tylko wznoszeniem różnego rodzaju budynków: tak potężnych molochów, czyli np. galerii handlowych, jak i zwyczajnych domów piętrowych. Tymczasem osoby pracujące w tych firmach bardzo dobrze znają się na budowlance i posiadane umiejętności mogą wykorzystać świadcząc też mniej konwencjonalne usługi. Dla przykładu, pomagając trzydziestolatkom przy odbiorze mieszkań od dewelopera.

mieszkanie

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia może sprawić nowym właścicielom tak dużo radości, że w wirze przygotowań do przenosin mogą zupełnie zapomnieć o gruntownym sprawdzeniu jakości jego wykończenia. Choć profesjonalne odbiory mieszkań mogą być przeprowadzone przez znawców (jak ta firma), to tak naprawdę osoba znająca choćby podstawy budownictwa może śmiało ocenić np. jakość tynków. Na celowniku znajdą się także same instalacje, lecz w tym przypadku trochę trudniej być elektrykiem i hydraulikiem amatorem w jednej osobie. Dlatego ci bardziej ostrożni gospodarze nie chcą nadstawiać karku i wolą poszukać w internecie firm, które proponują taką pomoc przy kupnie nowego mieszkania.