Stelągowski radzi.

Jak najlepiej wykorzystać sufit z drewna? Sprawdź w poniższym artykule a już nigdy drewniany sufit nie będzie sprawiał ci kłopotu!

Masz dom wykończony w góralskim stylu? A może podoba ci się drewno i myślisz o tym, czy wykonać sobie w salonie drewniany sufit? Ile osób tyle opinii – niektórzy uważają drewniany sufit za szyk, inni za kicz.

Osobiście uważam, że drewniane elementy dodają pomieszczeniu uroku i ciepła. Sama w przyszłości chciałbym sobie fundnąć niewielki domek z drewna. Będzie on moją ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku.

Zobacz ten tekst, ponieważ on z pewnością też Cię bardzo zafrapuje. Opisuje on zbliżoną kwestię, więc nie wahaj się i kliknij tu!

Pragnę, aby był zrobiony w całości z drewnianych belek. W środku nie chcę żadnych regipsów – tylko drewniane ściany i sufit z drewna, na którym koniecznie odznaczać się będą drewniane belki. Chcę by cała chatka miała maksymalnie 60 metrów powierzchni użytkowej. Wystarczy mi w zupełności salon z dużą kuchnią i

nowe rozwiązania w domu

Autor: The County Clerk
Źródło: www.flickr.com

niewielka sypialnia. Ma on mieć funkcję głównie letniskową, więc będzie optymalny nawet w przypadku założenia rodziny. Marzy mi się również drewniany taras z widokiem na Bieszczady… Marzenia, hehe.

Aby otrzymać następne informacje w tej kwestii wejdź do kolejnej witryny. W niej na pewno zainteresuje Cię najnowsza treść.

Wracamy na ziemię. Niedawno byłam w gościach u rodziny. Korzystaliśmy wspólnie z ostatnich ciepłych dni w tym roku i spędziliśmy czas na tarasie. Moja ciocia postawiła na fajne połączenie kamiennych ścian i podłogi z ciekawymi drewnianymi belami pod dachem.

Identyczne połączenie znalazłam na stronie WWW. Szczerze – stwierdziłam, że jest to połączenie idealne. Co prawda nie będę posiadać kamiennych ścian w domku, ale stwierdziłam, że na tarasie podłogę wykończę przede wszystkim jakimś bardzo eleganckim kamieniem. Chcę kupić trawertyn, który nie tylko oryginalnie się prezentuje, ale jest również perfekcyjnie się go pielęgnuje. Nie należy jednak do tanicz, więc będę musiała poodkładać trochę środków finansowych przez jakiś czas – .
Ale czego nie robi się by spełnić jedno ze swoich marzeń?