Stelągowski radzi.

Suszarki hotelowe to bezpieczne urządzenia, które podwyższają standard obiektów

Detalem przymusowym w zaopatrzeniu hoteli, basenów czy innych powszechnych toalet są suszarki. Czasem w drodze asystuje nam jedynie mała torebka, do której jesteśmy w stanie spakować tylko najistotniejsze rzeczy, suszarka rzadko kiedy tam występuje. Właściciel szanującego się pensjonatu czy hotelu powinien zadbać o wstawienie tego sprzętu w pomieszczeniach do dyspozycji gości na rzecz ich komfortu i podniesienia standardu lokalu.

basen w hotelu

Autor: Jorge in Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjście na dwór w mokrych włosach nie jest pod żadnym pozorem przykładnym rozwiązaniem. Może nas przewiać, na skutek czego zachorujemy. Jeśli nawet nie mamy celu nigdzie wychodzić po kąpieli, niewysuszenie włosów zdoła osłabić cebulki oraz poczyni to, że zanieczyszczenia szybciej przylepią się do nich, natomiast bezwolne pocieranie włosów o poduszkę niszczy je. Większość zarówno kobiet, jak i panów twierdzi, że suszarki hotelowe to podstawa wyposażenia, ponieważ za ich wsparciem układają sobie fryzurę i nie boją się o zły wygląd.

Na dzień dzisiejszy posiadamy kilka rodzajów omawianego sprzętu o odmiennych mocach.http://www.krypton.wroclaw.pl/realizacje/ (www.krypton.wroclaw.pl)Uruchamia się je prędko, użytkuje mile ze względu na wygodną rączkę. Suszarki hotelowe posiadają przewód, który po zdjęciu z obudowy urządzenia uruchamia je, ale też automatycznie wyłącza po jego odłożeniu – . Dodatkową zaletą jest nadzwyczajny system przeciwdziałający przegrzaniu . Montowane są w obiektach SPA, centrach gier, hostelach. Wytrzymałość na różnorodne elementy zewnętrzne, np. oddziaływanie wilgoci to duży pozytyw, zdarza się więc lokować je w punktach,w których tradycyjne się nie sprawdzą ze względów bezpieczeństwa, np. na basenach. Te sprzęty elektroniczne są niedrogie w utrzymaniu w zestawieniu z tradycyjnymi suszarkami . Ich powietrze nie ogrzewa się tak jak w pokojowych urządzeniach, dzięki czemu pobiera mniej prądu. Lubiani producenci to: Merida, Starmix, Linea Trade.

Jeżeli zależy Ci na zadowoleniu z pobytu ludzi odwiedzających Twój hotel, powinieneś wyposażyć go w suszarki hotelowe. Są bowiem oszczędne, w związku z tym przyjazne dla Twojej kieszeni, a dodatkowo bezpieczne w używaniu. Goście nie będą mieli zastrzeżeń co do tego, iż warunki hotelu są na godziwym poziomie.