Stelągowski radzi.

Szkło hartowane – dlaczego jest lepsze dla twojej komórki aniżeli folia, którą kupowałeś do tej pory?

Dzisiejsze telefony mają niezmiernie duże wyświetlacze, które z jednej strony umożliwiają nam korzystanie z licznych funkcji, których dotychczas nie miały komórki, ale z przeciwnej – należy je w należyty sposób chronić. Najczęściej przyklejamy folię, która jest niedroga, ale czy chroni tak, jak powinna? Zdaje się, iż tak, jednak z pewnością nie posiada tak wielu przymiotów, jak szkło hartowane Wrocław.

balustrady szklane - Da-bud

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

Nade wszystko taki rodzaj ochrony, jakim jest szkło hartowane, znakomicie dostosowuje się do ekranu. Szkło rewelacyjnie przylega, nigdzie się nie odkleja i masz gwarancję, iż gdy będziesz wkładać komórkę do kieszeni, rogi nie będą odchodzić, tak jak często przydarza się to w wypadku folii. Folia porządnie wygląda przez pierwsze kilka dni, potem – jeśli nie będziemy uważać – może zacząć odchodzić w miejscach, które szczególnie potrzebują ochrony. Po drugie chociaż folia właściwie chroni przed zarysowaniami, folia robi to znacznie lepiej. Ekranu nie porysują nawet klucze, gdy przypadkiem wrzucisz je do tej samej kieszeni, w której jest komórka.

Trzeba także podkreślić, że szkło jest bardzo proste w montażu. Na pewno przyklejając folię zdarzyło ci się zdenerwować, gdy zaczęły powstawać pod nią pęcherzyki powietrza. Trudno ich uniknąć, zatem potrzeba naprawdę ogromnej perfekcji, kiedy podchodzimy do tego zadania. Szkło jest dużo łatwiejsze w zakładaniu oraz nie grożą nam pęcherzyki powietrza. Starczy je nakleić, przykładając od razu w całości na ekran i gotowe. Szkło hartowane nie powoduje gorszej jakości obrazu, toteż nie musisz niepokoić się, że teraz słabiej wszystko będzie widoczne – sprawdź szczegóły na http://www.da-bud.pl/oferta/scianki-szklane/. To na pewno nie nastąpi.

szkło hartowane

Na koniec dobrze dodać, że nieraz w salonach z telefonami proponują naklejenie szkła na komórkę, z czego można skorzystać, jeżeli pomimo wszystko nie chcielibyśmy robić tego sami.

Jeżeli wobec tego będziesz stać przed wyborem na co teraz się zdecydować – folię lub szkło hartowane Wrocław – teraz już nie będziesz mieć wątpliwości, jaką podjąć decyzję – firma oferująca usługi szklarskie Da-Bud. Szkło zapewni dużo więcej ochrony twojemu telefonowi komórkowemu, toteż chociaż kosztuje trochę więcej, to dobrze jest inwestować w bezpieczeństwo swojego aparatu, szczególnie, iż na pewno nie zaliczał się do najtańszych.