Stelągowski radzi.

Umeblowanie łazienkowe na zamówienie

Meble do łazienki to wyzwanie dla każdego producenta. Takie elementy muszą być kompaktowe, estetyczne i przede wszystkim wytrzymałe na działanie wilgoci. W ciągu wielu lat założono firmy specjalizujące się tylko w wytwarzaniu tego rodzaju umeblowania. Na dzień dzisiejszy w Polsce funkcjonują setki tego rodzaju firm, a meble przez nie produkowane są bardzo popularne wśród bardziej zamożnych ludzi. Są to w większości nieduże firmy produkujące zestawy meblowe na indywidualne zamówienie klienta. Producent mebli do łazienki ma zwykle w swojej ofercie gotowe propozycje, które może wykonać od razu. Firmy charakteryzują się jednak otwartością na nawet najbardziej nietypowe zamówienia od klientów. Przy składaniu zamówienia, warto mieć na uwadze długi czas oczekiwania na produkcję mebli.

Najnowsze trendy

Antado

Źródło: antado.com.pl

W ostatnich latach chętnie zamawiane są meble na wymiar (więcej na ten temat – tutaj). Można je dopasować do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Nowoczesne meble do łazienki muszą być też funkcjonalne. Za lustrem można na przykład schować niewidoczną wbudowaną w ścianę wnękę na przybory kosmetyczne. Modna jest również ekologia, elementy umeblowania wykonuje się nierzadko z materiałów będących produktem recyklingu. Często zdarzającym się dodatkiem w nowoczesnej, ekologicznej łazience jest kolektor wody, który zbiera zużytą wodę wypływającą z pralki czy prysznica, aby użyć jej do spłukiwania klozetu. Osoby lubiące nowoczesne technologie mogą sobie zamontować również samoczyszczącą się muszlę klozetową czy mobilne lustro (sprawdź: ramy do luster na zamówienie) z dostępem do sieci.

Oryginalność w modzie
Coraz częstszym zamówieniem są elementy umeblowania o oryginalnym kształcie i rozmiarze. Oryginalne meble łazienkowe to towar pożądany przez ludzi pochodzących z wyższych sfer. Może to być następny sposób do pokazania się na tle znajomych. Niestety, meble (inwencja-meble.wroclaw.pl/) o takich formach nierzadko tracą na funkcjonalności, przez co pojawia się konieczność montażu większej ilości szafek, bądź urządzenia specjalnego miejsca na rozmaite detergenty i przybory łazienkowe. Koszty zestawów meblowych produkowanych na zamówienie, w zależności od producenta i użytego materiału potrafią osiągnąć nawet kilka tysięcy złotych. W przypadku bardzo niespotykanych elementów i wykończeń, koszty mogą być dużo większe.