Stelągowski radzi.

W jaki sposób odmienić mieszkanie na wiosnę?

Aby odmienić dom na wiosnę, nie trzeba od razu robić drogiego, długotrwałego remontu. Wystarczy zainwestować w kilka zwracających uwagę dodatków, by szybko wprowadzić duże zmiany. Specjaliści uważają, iż nawet małe roszady w dekoracjach znacznie wpływają na nasze samopoczucie. Z reguły wystarczy zmienić opatrzone ustawienie mebli, kupić zasłony, powiesić kolorową grafikę na nijakiej ścianie.

Wnętrza w stylu skandynawskim

Autor: www.dekoral.pl
Źródło: www.dekoral.pl

Po pierwsze: bawmy się kolorami. To najłatwiejszy sposób na spektakularną zmianę. Najlepiej trzymać się dwóch-trzech kolorów. W małych pokojach dobrze będą wyglądały jasne odcienie – delikatny szary czy mleczna biel. Jeżeli dysponujemy większą przestrzenią dobrze jest wybrać ciemniejsze barwy, jednak nie intensywne. Energetyczny pomarańcz interesująco wygląda w formie dodatków – np. poduszek. Na ścianach zwyczajnie nam się szybko opatrzy. Polecane rozwiązania: więcej tutaj.

Zadbajmy o dekoracje ścienne: grafiki, plakaty lub mniej kosztowne, ale tak samo efektowne naklejki. Do łask wróciły też zapomniane fototapety. Oczywiście w w nowym imagu. To już nie są wyblakłe plaże czy leśne strumyki, a imponujące kolory i widoki oraz nowoczesne materiały i techniki druku. W dzisiejszych czasach, to prawdziwe dzieła sztuki, które potrafią wprawić w osłupienie niejednego z nas.

Zainteresował Cię przedstawiany artykuł? Jeżeli tak, to przeczytaj także uwagi z serwisu (http://iltex.pl/), ponieważ one również dotyczą tej kwestii.

Jasny salon z oknami wychodzącymi na stronę południową nie ogranicza nas, energetyczne kolory tapet nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat. Fototapety pięknie ożywią nasze pomieszczenia. Sprawdź: wpis.

mieszkanie lofty

Źródło: flickr.com

Skupmy się na jednym, efektownym dodatku. Jeśli starannie to zrobimy, urządzimy nim całe wnętrze. Może to być np. lustro w rzeźbionej ramie. Poduszek nigdy dość! Nie tylko zdobią sofę, lecz również podnoszą komfort odpoczynku. Wyrzućmy stare poszewki i rozejrzyjmy się w poszukiwaniu nowych produktów do dekoracji swojego domu! Stwórzmy również własny mini-ogródek na powitanie wiosny. Widok zielonej bazylii, mięty czy szczypiorku wprawi nas w dobry humor od rana. Ponieważ taki zielnik nie tylko zjawiskowo się prezentuje i smakuje, ale również nieziemsko pachnie!