Stelągowski radzi.

W jaki sposób tanio zaaranżować łazienkę

Nowoczesne trendy upraszczają zaaranżowanie toalety za nieduże pieniądze. Podpowiadamy, co położyć na ściany oraz posadzkę, ażeby zaoszczędzić pieniążki.

taras

Autor: Boehler
Źródło: Boehler
Ekonomicznemu wykorzystaniu materiałów sprzyja również podział łazienki na strefy: suchą oraz mokrą. Modne stały się aranżacje, w których stosuje się najczęściej drogie płytki ceramiczne wyłącznie na fragmentach ścian albo do niecałej wysokości. Pozostałe powierzchnie maluje się farbą lub wykańcza drugim, tańszym materiałem. Przedstawiamy pomysły, jak zaaranżować łazienkę bez zbytnich kosztów i dobrze. Także moda na naturalność oraz minimalizm sprawia, iż coraz nagminniej na ścianach w umywalni goszczą farby bądź beton. To sposób dla wszystkich, jacy frapują się w jaki sposób niedrogo urządzić toaletę. W handlu dostępne są także niedrogie meble łazienkowe.
Zastanawiając się, jak niedrogo wyposażyć łazienkę, pamiętajmy, iż tańszy sposób na olśniewające ściany w toalecie to także zastosowanie tapet. Choć są kosztowne, możemy je przyklejać samodzielnie, zmniejsza się więc koszt ich położenia.

Jeżeli prezentowany post jest dla Ciebie godny zainteresowania, to zobacz też ten udostępniony (http://gotowewnetrza.pl/tag-produktu/masters/) tutaj materiał – on również okaże się warty zainteresowania.

Pamiętajmy jedynie, ażeby sięgnąć po tapety właściwe do pomieszczeń wilgotnych. Najlepiej do łazienki sprawdzą się tapety winylowe. Posiadają wierzchnią warstewkę grubszą i gąbczastą. Ponownie popularność zdobywają fototapety, jakie również możemy zastosować do zaaranżowania łazienki. Fototapety do łazienek są na dodatek laminowane, co zabezpiecza je przed wilgotnością a także ścieraniem. Taka tapeta lepiej niż farba zakryje nierówności ścian. Użycie tego rodzaju okładzin opłaca się także przy remoncie – farb nie trzeba skuwać.

Współcześnie na ścianach stosuje się także materiały przeznaczone przykładowo na podłogi. W roli okładziny na ścianę sprawdzi się przykładowo wykładzina PCW można ją przykleić do ściany.