Stelągowski radzi.

W jaki sposób zaaranżować mieszkanie w bieli w stylu orientalnym

Z czym kojarzy się biel? Z przejrzystością, klasyką i surowością. Pomyśly o tym, że jasne mieszkanie nie musi być takie surowe. Trochę delikatnego orientu będzie git. Zrobimy wnętrze jak z baśni indyjskich. Współczesność i tradycyjność. Odcień białych ścian, a na ich tle żywe makatki, kapy, wzorzyste tkaniny. Od razu robi się cieplej i weselej.

sypialnia w bieli

Autor: vmiramontes
Źródło: http://www.flickr.com

Można by rzec: woda i ogień. Te żywioły współgrają ze sobą tworząc piękno samo w sobie. Jak zaaranżować białe mieszkanko?

•biel ścian połączona z różowymi dodatkami i turkusem zasłon. W domku będzie zawsze jasno i klimatycznie, pomimo surowego wyglądu. Jeśli podamy do tego barwne dywany, na ścianie orientalny zegar, kolorowe pufy i lustro otoczone złocistą ramą będziemy czuć się, jak księżniczka na Bliskim Wschodzie.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na tego typu temat, to kliknij ten link – jest tam bardzo świeża wiadomość odnośnie tej problematyki.

Więcej pomysłów znajdziesz tutaj : zobacz na.

•Kilka posążków Buddy, indyjska szafa, czy kolorowe parawany nie zaszkodzą. To wyróżnik stylu indyjskiego. Poza tym kolorystyka dosyć bogata, jak z produkcji z Bollywood. Pamiętajmy o dobrym smaku. W małych lokalach źle widziana, ze względu na natłok wielu rodzajów dodatków i wzorów.

Czy masz ochotę przeczytać następne artykuły? W takim razie namawiamy do kliknięcia w link – tam oczekuje na Ciebie moja strona www (https://www.metal-plast.pl/).

Mieszkanie zamiast być przestronnym, stanie się optycznie mniejsze.

pufa

Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design

Skompilowanie kilku klimatów jednak nie będzie problemem.

Orientalny klimat w jasnym mieszkaniu robi niezwykłą odmianę i przeciwieństwo stylu skandynawskiego. Drugi przypadek stawia się na prostotę i surowość pomieszczenia. Samemu powinnaś zdecydować, która koncepcja będzie bliżej Twojego serca. Ja lubię raczej orientalną aranżację białego mieszkania. Całkiem ciekawe i inspirujące koncepcje w stylu orientalnym z bielą w roli głównej znajdziecie na: pomocne wskazówki